شماره تماس جهت مشاوره و خرید : 3-76217171 021    ||   نقشه سایت

تاریخچه ایران خواب


تشک ایران خواب افتخار دارد با بیش از ربع قرن تجربه و با استفاده از دانش فنی روزه و بهرهمندی از مدرن ترین ماشین آلات و بکارگیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد و استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در کشور مطابق با استانداردهای بین المللی ضامن آسایش روز افزون شما عزیزان باشد.


اینک ما در صدد برآمدیم که با ارائه بیش از 12 محصول شامل:

√ 3 مدل تشک فنری و √ 6 مدل تشک طبی فنری و 3 مدل تشک طبی را برای تامین تمامی سلیقه ها را با نهایت دقت و تلاش برای ارائه محصولی کاملا بهداشتی، با رعایت بهترین حالت بدن در هنگام خواب را به مصرف کنندگان محترم عرضه نمائیم.
امیدواریم توانسته باشیم به نیاز شما عزیزان پاسخ مثبت دهیم.

استفاده از فناوری روز، ضامن آسایش بیشتر، تلاش بی دریغ ما ضامن آرامش شما

 

ما یک سوم از عمرمان را در حالت خواب می گذرانیم. خواب تنها حالتی است که بدن طولانی ترین را در یک حالت می گذراند. در موقع خواب بدن ما بطور متوسط 70 حرکت را انجام می دهد ولی همواره در همان حالت دراز کشیده باقی می ماند. بدن در حالت خوابیده نه تنها باید خستگیهای گذشته را بر طرف کند بلکه باید انرژی لازم برای فعالیت های آینده را نیز فراهم آورد. سطحی که در موقع خواب بدن روی آن قرار می گیرد نه تنها در انجام این تحول حیاتی تاثیری تعیین کننده دارد بلکه در شکل دادن به اندامهای مهم بدن بویژه ستون فقرات و در نتیجه سلامت جسمی و روحی انسان نیز بسیار مهم است.
با توجه به این حقایق مسلم است که در میان همه اثاثیه منازل تشکی که یک سوم عمرمان را روی آن میگذرانیم و بستری که مهمترین، حساسترین و با ارزشترین جزء اثاثیه ما است باید در انتخاب و خرید آن نهایت دقت و وسواس را بخرج دهیم.

 
  • آدرس فروشگاه مرکزی: ضلع جنوبی بازار مبل دلاوران، بعد از چهارراه آزادگان پلاک 450
  • موبایل: 09121773874
آدرس کارخانه: منطقه صنعتی خرمدشت، کوچه پنجم غربی پلاک 135

 تلفن: 2-76217171 - 021

 فکس: 76217173 - 021

تصاویر کارخانه